Огласна табла: Обавештења и активности

Факултет политичких наука, Универзитета у Београду организује онлајн радионицу за студенте комуникологије и новинарства у оквиру Заједничког регионалног програма „Дијалог за будућност", који у Босни и Херцеговини, Црној Гори и Србији спроводе UNESCO, UNICEF и UNDP. Рок за пријаве је 8. октобар. Детаљне информације можете пронаћи у прилогу конкурса.

Поштовани студенти,

Обавештавамо вас да је на Филозофском факултету Универзитета у Нишу покренут конкурс за пети број студентског часописа „Недогледи“.

Можете нам слати:

• ауторске књижевноуметничке радове (песме, песничке циклусе, приче, приповетке, новеле, делове романа, драмске и књижевно-научне текстове...);
  • академске радове (семинарске и научно-истраживачке радове, приказе, библиографије...);
  • преводилачке радове (књижевна дела преведена са страног језика на српски, или са српског на страни језик);
  • графичке радове, слике, илустрације, фотографије и цртеже који ће пратити текстове објављене у петом броју „Недогледа“.

Приликом писања радова потребно је придржавати се упутстава наведених у приложеном Упутству за ауторе радова.

Уколико имате неких питања, можете нам се обратити и на званичној страници часописа на Фејсбуку или Инстаграму.

Радове слати на електронску адресу часописа:

Рок за слање радова је 10. октобар 2020. године.

Уредништво часописа Недогледи

Страна 1 од 17