Предлог листе кандидата за доделу кредита и стипендија

Стипендије и кредити  ::  четвртак, 9.12.2021.

Министарство просвете, науке и технолошког развоја објавило је предлог листе за доделу кредита и стипендија који можете наћи међу прилозима на дну стране. Предлог листе кандидата – ранг листе, за студентске кредите и стипендије, утврђен је под бројем 06-00-80/2021-05 од 7.12.2021. године.

Уколико нису тачно наведени неки од елемената за бодовање који су наведени у конкурсу, потребно је да кандидати доставе документоване приговоре, уз попуњен образац (преузети из листе прилога) најкасније до 17.12.2021. године.

Приговори који нису документовани неће се разматрати!

Потребно је да студенти којима је одобрена стипендија или кредит у што краћем року отворе текуће рачуне у најближој експозитури Уникредит банке. Том приликом потребно је понети са собом индекс и важећу личну карту.