Пријава изборних предмета за студенте мастер академских студија (2019/2020)

Обавештења и активности  ::  петак, 21.2.2020.

Анкетни листови за пријаву изборних предмета за пролећни семестар академске 2019/2020. године за студенте свих студијских програма мастер академских студија могу се преузети са

Сви студенти који по наставним плановима и програмима имају предвиђене изборне предмете дужни су да их пријаве за пролећни семестар текуће академске године.

Настава на мастер и докторским академским студијама у пролећном семестру, почиње 24. фебруара 2020. године. У периоду од 24. до 28. фебруара студенти могу код предметних наставника (у термину консултација)  да добију информације у вези са изборним предметима који су у понуди у пролећном семестру.

Важне напомене:

• Последњи дан за пријаву је петак, 6. март 2019. године. Након овог дана више нећете моћи да пријавите изборне предмете
  • Попуњен анкетни лист за пријаву изборних предмета предајете референту Службе за наставу и студентска питања за свој студијски програм (канцеларија 205, II спрат)