Конкурс за волонтирање студената

Обавештења и активности  ::  уторак, 20.3.2018.

На основу потписаног Протокола о сарадњи,  Филозофски  факултет Универзитета у  Нишу , у сарадњи са  Министарством за рад, запошљавање, борачка и социјална питања, расписујe Конкурс за волонтирање студената.

Право учешћа на конкурсу имају :

• Студенти IV године, апсолвенти, студенти мастер и докторских академских студија.

Критеријуми који ће бити узети у обзир:

• Просек оцена,
  • Мотивисаност за волонтирање.

Изабрани кандидати/киње имаће могућност да волонтирају у трајању од 3 месеца, у институцијама у које их распоређује организатор волонтирања (установе социјалне заштите, центри за социјални рад, инспeкторат за рад...). Сваки волонтер ће имати свог додељеног ментора који ће бити задужен за рад са њим.

БРОЈ ВОЛОНТЕРА КОЈИ УСТАНОВЕ МОГУ ДА ПРИМЕ

Геронтолошки центар "Јеленац" Алексинац

• социјални радник: 1
  • психолог: 1

Завод за васпитање деце и омладине

• психолог: 1

Дом за децу и омладину "Душко Радовић" Ниш

• социјални радник: 1
  • психолог: 2

УКУПНО:

• социјални радник: 2
  • психолог: 4

Након успешно завршеног волонтирања сви кандидати/киње од организатора волонтирања ће добити потврде о волонтирању.

Пријаве се врше слањем кратке биографије/мотивационог писма на мејл /попуњавањем онлине пријаве.

За све додатне информације обратите се Весни Милутиновић на телефон018 514-312 лок.197/мејл /попуњавањем онлине пријаве.

КОНКУРС ТРАЈЕ ДО 27.03.2018.