Резултати испита

Обавештења и активности  ::  четвртак, 12.11.2015.

Почев од новембарског испитног рока 2015/2016, све резултате испита за све студијске програме моћи ћете да нађете на страни:

(у главном менију: Испити -> Резултати испита)

У питању је апликација која је у развоју, а која ће омогућити студентима једноставну претрагу базе резултата испита и колоквијума у реалном времену, коришћењем поља "Претрага" у горњем десном углу форму, као и филтрирање по студијским програмима, испитним роковима или школској години (падајућa select листа испод поменутих колона).

Иницијално, резултати су сортирани по датуму и времену објаве, па у сваком тренутку, по доласку на страну, можете видети поспедњих 10 објављених резултата. Табела се, такође, може сортирати по свакој од колона, пре и после филтрирања резултата.

Напомињемо да, на жалост, унапређење техничких могућности по аутоматизму не повлачи са собом и објављивање резултата већег броја испита на порталу Факултета. Право на одабир начина презентовања резултата студентима задржавају предметни професори и асистенти.