Пријава изборних предмета путем електронске поште за студенте МАСТЕР АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА 2023/2024.

Обавештења и активности  ::  уторак, 31.10.2023.

Студенти мастер академских студија су у обавези да се определе за изборне предмете у јесењем семестру, најкасније до 3. новембра 2023. године.

Студенти студијских програма мастер академских студија: психологије, социјалног рада, социологије, филозофије, социолога у социјалној заштити, комуникологије, историје, треба да пошаљу попуњени анкетни лист на имејл адресу , а студенти мастер академских студија србистике, англистике, педагогије, француског језика и књижевности, руског језика и књижевности, образовања наставника предметне наставе, превођења на имејл адресу .

Анкетни лист за изборне предмете се може преузети са линка https://drive.google.com/drive/folders/1lYV-A19a8HIV95ntkLsgDNmbGRbnohf1

Важна напомена: студенти свих студијских програма мастер академских студија, могу да преузму индексе, почев од четвртка, 2. новембра 2023. године од 10,00 сати испред канцеларије за мастер и докторске студије, 104.