Обавештење о упису у наредну годину студија у школској 2023/2024. години за студенте ДАС

Обавештења и активности  ::  уторак, 10.10.2023.

За  упис године студент подноси:

1. Индекс
  2. Два обрасца ШВ-20 (обрасци се преузимају са сајта Факултета, одштампани обострано)
  3. Попуњени анкетни лист са списком изборних предмета, које студент није положио у претходној школској години. Анкетни лист се преузима са сајта Факултета https://drive.google.com/drive/folders/1Mj3pEaNl9UI8Mtx7vYoLh6YFF72z0ymf.
  4. Доказ о уплати школарине за упис године за самофинансирајуће студенте у износу од 150.000,00 динара, уколико студент уплаћује цео износ или у дванаест месечних рата. Износ сваке рате је 12.500,00 динара, при чему се прва рата уплаћује одмах приликом уписа, а осталих једанаест рата се уплаћују до 10-ог у месецу.
  5. Студенти који поново уписују исту годину плаћају накнаду према броју бодова за предмете које уписују у вредности бода од 2.500,00 динара, али не више од 40.000,00 динара. Накнаду за поновни упис године студенти плаћају у дванаест месечних рата, при чему се прва рата уплаћује одмах приликом уписа, а осталих једанаест рата се уплаћују до 10-ог у месецу.Уплата школарине, односно накнаде за поновни упис, врши се на жиро рачун Факултета број 840–1818666–89 а у пољу пoзив на број уписује се број корисничког имена са е-индекса (корисничко име -2). Студенти, којима није одређено корисничко име у пољу позив на број уписују 742121028 на исти жиро рачун.Приликом уписа ОБАВЕЗНО приложити уплатницу.Сви самофинансирајући студенти неће моћи да упишу наредну годину док не измире своје финансијске обавезе из претходног периода.
  6. Доказ о уплати осигурања у износу од 200,00 динара врши се у корист текућег рачуна Факултета број 840–1818666–89 и позивом на број 74212106, са назначењем ,,за осигурање студената”.Осигурање је обавезно за све студенте и приликом уписа треба ОБАВЕЗНО приложити уплатницу.
  7. Све потврде о статусу у школској 2023/2024. години издаваће се искључиво на следећи начин: Образац за изадавање потврда о статусу студента преузима се  са сајта факултета. Потребно је да студент читко попуни образац и заокружи сврху издавања потврда које су му потребне, и образац приложи са осталом документацијом за упис. Потврде ће се преузимати након два радна дана од предаје и налазиће се у означеним кутијама поред Канцеларије, број 104.

Упис студената докторских академских студија ће се одвијати према распореду предаје документације за упис по студијским програмима докторских академских студија.

Упис_на_ДАС.png

Студенти који су  у току школске 2022/2023. године стекли услове за доделу ЕСПБ бодова за вананставне активности могу поднети молбу за доделу бодова у периоду од 23. до 25. октобра 2023. године у времену од 12 до 14 сати.

Уз молбу која се преузима са сајта факултета, студенти предају одговарајућу документацију, односно доказе о испуњености услова за признавање.