ПРОМЕНА ПРОГРАМА И ЛИТЕРАТУРЕ ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА ИЗ ПРЕДМЕТА ПСИХОЛОГИЈА НА НЕМАТИЧНИМ ДЕПАРТМАНИМА

Обавештења и активности  ::  четвртак, 23.12.2021.

Програм предмета Психологија, који слушају студенти различитих година различитих студијских програма, као обавезни или као изборни предмет, промењен је и литература за полагање овог предмета по новом програму је књига Љубомира Жиропађе "Увод у психологију", издање Чигоја штампе из Београда, из 2012. године. Градиво овог предмета по новом програму у целини је обухваћено овом књигом. Почев од јануарског рока школске 2021/2022. године, испит из предмета Психологија полагаће се по новом програму и литератури. То важи за све студенте који у овој школској години први пут слушају предмет, као и за све студенте који су неположени испит из овог предмета пренели у ову годину.