Радионица са Аном Брзаковић – Шта је у тражењу посла важније од CV-ја?

Обавештења и активности  ::  уторак, 14.12.2021.

Радионица "Шта је у тражењу посла важније од CV-ја?" намењена је студентима свих нивоа студија Филозофског факултета у Нишу.

• Да ли знам шта желим да радим кад завршим факултет?
  • Како да дођем до посла који ми одговара?
  • Где да тражим посао ако немам везу?
  • Колико је CV битан и шта све ту треба да стоји?

Ово су питања која често муче студенте и на која ћемо одговарати током предавања. Ана ће кроз своје искуство показати шта је важније од тога како вам изгледа CV. Одговориће на ваша питања и поделити своја искуства из корпоративног света, иностранства и предузетништва. Без обрзира на то на којој сте години студија, ово вам је прилика да добијете смернице и одговоре на питања која вас муче а тичу се ваше каријере и будућности. Очекујемо вас!

Радионица ће се одржати на Филозофском факултету у Нишу, у амфитеатру 301, 20. децембра 2021. године, са почетком у 17.00.

Можете се пријавити попуњавањем електронског формулара на https://www.filfak.ni.ac.rs/prijave/radionica-cv

Број места ограничен је на 60!