Важно обавештење за све студенте у вези са јануарским испитним роком 2021. године

Обавештења и активности  ::  среда, 13.1.2021.

Јануарски испитни рок за студенте основних академских студија почиње у понедељак, 18. јануара 2021. године, а за студенте мастер и докторских студија 17. фебруара 2021. године. С обзиром на епидемиолошку ситуацију, испити ће бити организовани уз поштовање прописаних мера заштите од ширења инфекције.

Моле се студенти који имају било какве симптоме респираторне инфекције, да поштују упутства и не долазе на Факултет. Уколико би због инфекције корона вирусом или неког другог оправданог разлога студент био спречен да изађе на испит, потребно је да попуни образац молбе који се налази на линку: https://docs.google.com/document/d/1t60zIdcEtxl1l2F3DVCttvRIdu6B_Lg7 и да попуњени образац у електронској форми заједно са скенираним (сликаним) документом који потврђује наводе у молби, пошаље мејлом на адресу: . У молби треба навести разлоге због којих је студент спречен да полаже пријављени испит (или испите) у термину објављеном у распореду испита и затражити одобрење полагања у термину који би био накнадно одређен у договору са предметним наставником.