Летња школа пројекта “Migration: Trauma in Transition (MTT)”

Стипендије и кредити  ::  петак, 15.6.2018.

15.06.2018. :: Рок за пријаву продужен је до 22. јуна 2018. године

Тим пројекта “Migration: Trauma in Transition (MTT)” који финансира Канцеларија за акададемску размену владе Савезне републике Немачке (ДААД) организује летњу школу на Филозофском факултету у Београду у периоду од 21. до 28. 9. 2018. године.

Летња школа је намењена студентима психологије, пре свега онима који планирају да током предстојећег јесењег семестра (школске 2018/2019) слушају изборни предмет Социјална траума на мастер академским студијама психологије.

Студенти који су заинтересовани за учешће на овој летњој школи треба да се јаве проф. др Владимиру Хедриху () или Канцеларији за међународну сарадњу Филозофског факултета до 15. јуна 2018. године.

Трошкови пута и боравка студената који буду прихваћени за учешће биће покривени из средстава пројекта (пут + смештај + дневнице).