Промоција иностраних стипендија и програма размене студената

Стипендије и кредити  ::  петак, 23.12.2016.

Канцеларија за међународну и међуинституционалну сарадњу Филозофског факултета организује презентацију расположивих програма мобилности.

Презентација ће се одржати у среду, 28. децембра 2016. године у амфитеатру 21 са почетком у 12.00 часова.

На презентацији ће студенти основних, мастер и докторских студија бити у могућности да се упознају са условима и могућностима аплицирања за ERASMUS+ студијске боравке и стипендије, FORECAST програме размена у оквиру стипендија владе САД-а, условима, роковима и процедурама.

Презентацији ће поред запослених у канцеларији присуствовати и Јелена Чивљак из Канцеларије за међународну сарадњу Универзитета у Нишу, а студенти ће моћи да чују и искуства својих колега који су били на мобилности.

За све оне који желе да део студија проведу у иностранству, ово је права прилика да се детаљно информишу о програмима и процедурама и добију одговоре на сва питања.