Огласна табла: Србистика

основне академске студије

СРПСКА КЊИЖЕВНОСТ 20. ВЕКА – ПРОЗА – ПОДЕЛА НА ГРУПЕ (вежбе)

четвртак, 16.15 – 18.00 – прва група – студенти са непарним бројем индекса
четвртак, 18.15 – 20.00 – друга група – студенти са парним бројем индекса

За вежбе из Морфологије 2 студенти су подељени на следећи начин: ПАРНИ бројеви индекса су у ПРВОЈ групи (четвртком од 12.15 до 14 часова у учионици 210), а НЕПАРНИ бројеви индекса су у ДРУГОЈ групи (четвртком од 14.15 до 16 часова у учионици 210).

За вежбе из Старословенксог језика 2 студенти су подељени на следећи начин: у ПРВОЈ ГРУПИ су студенти са ПАРНИМ бројем индекса (средом од 10.15 до 12 сати у учионици 204), а у ДРУГОЈ са непарним (средом од 12.15 до 14 часова у учионици 210). Напомена: Студенти са парним бројем индекса који од 10.15 до 12 сати имају изборни предмет Вук Караџић и народна књижевност нека за Старословенски језик 2 дођу у термину за другу групу, при чему треба да се замене са неким студентом са непарним бројем индекса који не слуша изборни предмет из књижевности.

Мср Александра Јанић ће у пролећном семестру консултације држати понедељком од 12 до 14 часова у кабинету 402.

Усмени део испита код проф. Мирјане Илић за све предмете из области морфологије биће одржан 13. фебруара од 9 сати.

ТЕСТ ИЗ ПРЕФИКСАЦИЈЕ (ФЕБРУАР 2016)

Тест из Префиксације ће студенти у јануарско-фебруарском испитном року радити 4. фебруара 2016. (четвртак) од 9 сати у учионици 209 или 210.

 

УСМЕНИ ИЗ МОРФОЛОГИЈЕ И ЛЕКСИКОЛОГИЈЕ (ФЕБРУАР 2016)

Усмени део испита из Морфологије и Лексикологије биће одржан 12. фебруара 2016. (петак) од 9 сати у учионици 209 или 210.

  • УПИСИВАЊЕ ОЦЕНА из Историје културе српског народа у јануарском испитном року одржаће се у уторак, 09. 02. 2016. у 10 сати (209/210/212)
  • УСМЕНИ из Књижевности од ренесансе до рационализма у јануарском испитном року одржаће се у уторак 09. 02. 2016. од 10 сати (209/210/212)
  • УСМЕНИ из Старе српске књижевности у јануарском испитном року одржаће се у уторак 02. 02. 2016. од 9 сати (209/210)

Колоквијум из Морфологије I радиће се 23. јануара у амфитеатру 21.

Прва група почеће са радом у 14 часова, а друга у 15:30. Студенти су подељени на две групе, и то на следећи начин:

ПРВА ГРУПА (од 14 часова, амфитеатар 21)

  1. Бојана Јосовић, 923
  2. Биљана Гашевић, 1643
  3. Данијел Станковић, 1754
  4. Љубица Мијајловић, 1884
  5. Катица Најденов, 1885
  6. Јована Стојиљковић, 2013
  7. Марија Тасев, 2110
  8. Јована Живић, 2125
  9. Александра Ђорђевић, 2178
  10. Данијела Тасић, 2185
  11. Стефана Младеновић, 2193
  12. Андријана Трајковић, 2210
  13. Бранка Трујкић, 2222
  14. Јована Ранђеловић, 2231
  15. Драгана Станковић, 2238
  16. Наталија Пејчев, 2250
  17. Николета Аранђеловић, 2252
  18. Катарина Миловановић, 2256
  19. Ђорђе Крстић, 2264
  20. Јелена Павловић, 2267
  21. Јелена Микић, 2274
  22. Ана Крстић, 2277
  23. Јована Петровић, 2278
  24. Сандра Савић, 2279
  25. Кристина Гроздановић, 2280
  26. Ђурђина Ћирковић, 2281
  27. Јована Митић, 2282
  28. Драгана Јовић, 2283
  29. Драгана Лазаревић, 2284
  30. Стефан Димитријевић, 2285
  31. Страхиња Љубеновић, 2286
  32. Маја Алексић, 2288
  33. Кристина Момчиловић, 2289
  34. Тијана Алексић, 2290
  35. Кристина Петровић, 2291

ДРУГА ГРУПА (од 15.30, амфитеатар 21)

  1. Наталија Станковић, 2293
  2. Јована Станишић, 2295
  3. Мила Стефановић, 2297
  4. Марко Топаловић, 2298
  5. Јована Ивановић, 2299
  6. Милица Петровић, 2300
  7. Миланка Гајовић, 2301
  8. Милица Маринковић, 2303
  9. Милка Вешковић, 2304
  10. Тамара Савић, 2306
  11. Кристина Петровић, 2307
  12. Марија Миленковић, 2310
  13. Стефана Љубић, 2312
  14. Тијана Тодоровић, 2313
  15. Тијана Пејић, 2314
  16. Татјана Трујкић, 2317
  17. Милица Костић, 2318
  18. Александра Матић, 2319
  19. Тамара Крстић, 2320
  20. Александра Стојановић, 2321
  21. Душан Миловановић, 2322
  22. Тијана Глигорић, 2323
  23. Александар Секуловски, 2324
  24. Сања Станковић, 2328
  25. Весна Димитријевић, 2330
  26. Мирјана Шрот, 2331
  27. Мартина Станковић, 2333
  28. Марина Златановић, 2336
  29. Марија Станковић, 2337
  30. Марија Крстић, 2341
  31. Милица Ђорђевић, 2343
  32. Маја Стаменковић, 2345
  33. Далиборка Зећировић, 2347
  34. Александра Симоновић, 2348

У договору са студентима, колоквијум из Епске народне поезије одложен је за понедељак, 25. 1. 2016. од 9 сати, амф. 301.

Страна 23 од 23