Увод у анализу података

Социологија  ::  четвртак, 5.10.2023.

Увод у анализу података

Департман за социологију донео је одлуку да испитивачи на предмету Увод у анализу података у школској 2023/2024 буду проф. др Владимир Хедрих и проф. др Горана Ђорић.

Студенти социологије  који су предавања слушали код проф. др Владимира Хедриха  школске 2022/23  могу, ако то желе,  полагати испит и код проф. др Горане Ђорић под условом да положе предиспитне обавезе (3 теста)  у складу са наставним програмом по коме су предавале доц. др Нина Павловић  и она.

Актуелни студенти социологије који слушаји предмет код проф. др В. Хедриха у току 2023/24 школске године , могу да полажу испит и код проф. др Горане Ђорић  под условом  да  положе предиспитне обавезе (3 теста), у припреми ових предиспитиних обавеза помоћ ће им пружити демонстратор Михајло Петровић.