Увод у анализу података

Социологија  ::  уторак, 1.11.2022.

Обавештавамо студенте социологије који су предмет Увод у анализу података слушали код наставника проф. др Горане Ђорић и доц. др Нине Павловић, и имају све предиспитне обавезе не старије од 3 године, да ће испит моћи да полажу код проф. др Горане Ђорић у свим испитним роковима у току школске 2022/2023, закључно са октобарским испитним роком. Испит ће бити полаган према програму наставе коју су слушали и на основу литературе коришћене у настави коју су слушали. Уз термин испита у распореду испита писаће и име испитивача: за актуелне студенте који предмет слушају код проф. др Владимира Хедриха - испитивач ће бити проф. др Владимир Хедрих, за студенте који су предмет слушали код проф. др Горане Ђорић и доц. др Нине Павловић - испитивач ће бити проф. др Горана Ђорић.