Огласна табла: Историја

основне академске студије

  • Колоквијум из Опште историје од 1492. до 1650. године и Опште историје од 1650. до 1789. године одржаће се у понедељак, 06.06.2016. године у 18:00 (амфитетар 301)
  • Колоквијум из Историје Срба од 1459. до 1606. године и Историје Срба од 1606. до 1800. године одржаће се у понедељак, 06.06.2016. године у 18:00 (амфитетар 301)

Потпис и упис оцена са колоквијума из предмета Историја старог Рима и Културне историје старе Грчке, одржаће се у уторак 31.05.2016. године у 17:00 сати.

Потпис и упис оцена обавиће Проф. др Владимир Петровић.

Поправни колоквијум из Историје старог Рима, одржаће се у четвртак 26.05.2016. године у 11:15 (учионица 305)

Проф. др Александар Растовић оджаће предавања из предмета Историја Југославије од 1941. године и Општа савремена историја од 1939. године у уторак 24.05.2016. године од 13:00 сати у учионици 305.

Проф. др Александар Растовић даваће потписе из својих предмета у уторак 24.05.2016. године у 12:00 сати (кабинет 432)

Колоквијуми из предмета Историја Југославије до 1941. године и Историја Југославије од 1941. године, одржаће се у петак 03.06.2016. године у 14:00 (амфитетар 21)

Колоквијуми из предмета Општа савремена историја до 1939. године и Општа савремена историја од 1939. године, одржаће се у петак 03.06.2016. године у 14:00 (амфитетар 21)

Проф. др Александар Растовић оджаће предавања из предмета Историја Југославије од 1941. године и Општа савремена историја од 1939. године у среду 18.05.2016. године од 12:30 сати у учионици 305.

ПРВА ГРУПА, 11. 5. 2016. (среда), од 14.15, учионица 210

1. Марко Ристић, 797

2. Милош Маринковић, 1064

3. Лазар Богдановић, 1083

4. Тања Стевић, 1096

5. Вељко Баљевић, 1099

6. Бојан Петров, 1103

7. Андрија Павловић, 1106

8. Никола Јовановић, 1108

9. Миљан Митровић, 1111

10. Урош Јовановић, 1113

11. Стефан Рашић, 1115

12. Миомир Брдарац, 1118

13. Кристина Петровић, 1121

14. Никола Лазић, 1125

15. Гордана Богдановић, 1131

16. Никола Петровић, 1138

17. Вања Гавриловић, 1147

ДРУГА ГРУПА, 12. 5. 2016. (четвртак), од 10.15, учионица 212

1. Павле Деспотовић, 1012

2. Предраг Николић, 1066

3. Александар Коцић, 1088

4. Ђорђе Миладиновић, 1098

5. Веселин Јоксимовић, 1100

6. Маја Китановић, 1105

7. Урош Стевовић, 1107

8. Војислав Живковић, 1109

9. Мирослава Антић, 1112

10. Никола Марковић, 1114

11. Иван Миленковић, 1117

12. Јована Стокић, 1119

13. Милош Ђорђевић, 1124

14. Стефана Стојковић, 1126

15. Никола Радосављевић, 1133

16. Милош Видојевић, 1146

Предавања и вежбе Проф. др Владимира Петровића из предмета Увод у археологију 2 (прва година) одржаће се у суботу, 07.5.2016. у 13:00 до 14:30 (учионица 305)

и Римска насеља и комуникације на централном и западном Балкану (друга година), одржаће се у суботу, 07.5.2016. у 14:30 до 16:00 (учионица 305)