Конкурс за другу виртуелну мобилност студената у оквиру Erasmus+ KA2 пројекта MILETUS

Мобилност студената  ::  понедељак, 24.9.2018.

Универзитет у Нишу, након успешно спроведене прве виртуелне мобилности у оквиру Ерасмус+КА2 пројекта MILETUS (Students' Mobility Capacity Building in Higher Education in Ukraine and Serbia), током које су пријављени студенти завршили јединствене онлајн курсеве из области интернационализације и методологије истраживачког рада организоване од стране три еминентна европска универзитета (Технички Универзитет из Хамбурга, Немачка, Универзитет из Алборга, Данска и Политехнички Универзитет из Милана, Италија), објављује конкурс и за другу виртуелну мобилност, током које ће студенти имати прилику да заврше додатне курсеве из наведених области. За ову прилику курсеве су, по угледу на претходне, припремили професори партнерских универзитета из Србије и Украјине, а учесници ће, по завршетку курсева, и овога пута добити одговарајуће сертификате.

Информације о пројекту, конкурсу, потребној документацији и начину пријављивања могу се наћи на сајту Универзитета у Нишу: https://www.ni.ac.rs/novosti-i-dogadjaji/stipendije-i-konkursi/erasmus/konkurs-za-drugu-virtuelnu-mobilnost-studenata-u-okviru-erasmus-ka2-projekta-miletus