Конкурс Универзитета у Нишу за одлазну мобилност студената у оквиру програма ЕRASMUS+ КА103/KA131

Мобилност студената  ::  петак, 8.10.2021.

У складу са уговорима о додели наменских бесповратних средстава потписаним између Универзитета у Нишу и националне Фондације Темпус у оквиру програма ERASMUS+ KA103 и KA131, Универзитет у Нишу објављује Конкурс за мобилност студената у сврху студирања и обављања студентске праксе на универзитетима програмских земаља. Конкурс је отворен до 3. новембра 2021. године, а могу се пријавити студенти свих нивоа студија свих факултета Универзитета у Нишу, и то за:

• мобилност у сврху студирања(Student Mobility for Studies – SMS) у трајању од најмање 3, а највише 5 месеци током летњег семестра академске 2021/2022. године
  • мобилност у сврху обављања студентске праксе (Student Mobility for Traineeships - SMT) у трајању од 2 месеца током академске 2021/2022. године.

Све информације у вези са конкурсом можете наћи на овом линку: https://www.ni.ac.rs/novosti-i-dogadjaji/stipendije-i-konkursi/erasmus/konkurs-univerziteta-u-nisu-za-odlaznu-mobilnost-studenata-u-okviru-programa-erasmus-ka103-ka131 .