Кина у мојим очима

Мобилност студената  ::  петак, 4.9.2020.

Институт Конфуције у Београду (ИК), поводом обележавања Дана Института Конфуције, са задовољством позива све оне који гаје љубав према кинеској култури и језику да се пријаве на конкурс Кина у мојим очима.

Заинтерeсовани могу путем имејла директно послати свој рад: ликовне радове, фотографије, видео записе (не дуже од 5 минута), есеје или песме (на српском или кинеском језику) чији садржај одговара теми овог конкурса. Радовe могу послати на адресу: са нагласком: „за Конкурс Кина у мојим оцима”.

Такође, у мејлу треба навести пуно име и презиме, године старости и место боравка учесника Конкурса.

ИК ће обезбедити награде за најбоље радове (I, II, III место). Прва награда је бесплатна школарина за један курс кинеског језика у ИК, а сви учесници у Конкурсу ће добити пригодне поклоне. Рок за слање радова је 28. септембар. Резултати Конкурса ће бити објављени 1. октобра 2020. године.