Конкурс за студијски боравак на Белгородском државном технолошком универзитету "Шухов"

Мобилност студената  ::  четвртак, 30.11.2017.

Филозофски факултет расписује интерни конкурс за студијски боравак на Белгородском државном технолошком универзитету “Шухов”, Руска Федерација. На основу уговора о билатералној сарадњи између Филозофског факултета и Белгородског државног технолошког универзитета “Шухов”, Филозофски факултет расписује конкурс за једномесечни студијски боравак на овом партнерском универзитету за студенте Филозофског факултета.

• Боравак би се реализовао у јулу 2018. године.
  • На основу споразума Белгородски државни универзитет би студентима обезбедио или покрио трошкове смештаја и исхране.
  • Студенти би сами сносили путне трошкове у вези са овим студијским боравком.
  • Приоритет за избор по овом конкурсу имаће студенти студијских програма руског језика и књижевности, поготово студенти виших година или мастер студија руског језика и књижевности, као и студенти руског језика и књижевности који до сада нису били на студијском боравку на Белгородском државном технолошком универзитету.

Студенти се на конкурс пријављују попуњавањем формулара пријаве у Канцеларији за међународну и међуинституционалну сарадњу Филозофског факултета.

Рок за конкурисање је 29. децембар 2017. године.

По истеку конкурса биће објављена ранг листа кандидата. О укупном броју кандидата који ће бити прихваћени одлучиће руски партнер.