Потребни наставници српског језика, студенти докторских студија за Jilin универзитет из Кине

Мобилност студената  ::  понедељак, 13.6.2022.

Jilin универзитету из Кине су потребна 2 студента докторских студија који би у предстојећем семестру њиховим студентима држали наставу српског језика (као страног).

Изабрани кандидати би држали 6 часова српског језика недељно. Часове би могли да држе онлајн.

Висину надокнаде за овај посао, изабрани кандидати би договорили са Jilin универзитетом.

Потребно је да заинтересовани кандидати пошаљу мејл у ком исказују своје интересовање за ову позицију Весници Кртолици најкасније до петка, 17. јуна у 12:00, као и свој CV на енглеском језику на

Подаци о свим пријављеним кандидатима (који испуњавају тражене услове) ће бити прослеђени Jilin универзитету где ће се вршити даља селекција.